CYKLISTICKÝ MARATÓN ZELENEČ 2022

BTC Klub Zeleneč v spolupráci s Klasterom regionálneho rozvoja, iniciatívou zaPOIsa a Obcou Zeleneč a ďalšími sponzormi pre Vás pripravil 4. ročník nesúťažného podujatia Cyklistický maratón Zeleneč. Príďte s nami prežiť pekný športový deň. 

Sponzori podujatia Cyklistický maratón Zeleneč 2022

Propozície:

Dátum: 20.8.2022

Trasa: Zeleneč - Voderady - Pavlice - Pusté Úľany - Veľký Grob - Čataj - Igram - Kaplna - Báhoň - Budmerice - Jablonec  - Cífer - Pác - Slovenská Nová Ves - Zeleneč

Dĺžka trasy: 56 km

Štartovné: 8 eur. V cene štartovného je štartové číslo, občerstvenie a účastnícka medaila po dojazde do cieľa.

Registrácia: Online registrácia na linku:

https://forms.gle/4wnFbDNHJUPoRfC58

Účet vo tvare IBAN: SK52 8360 5207 0042 0718 4503

Variabilný symbol: 20082022

Do správy pre prijímateľa uviesť meno a priezvisko platiaceho účastníka podujatia, aby bolo možné spárovať platbu s registráciou účastníka.

Online registrácia bude možná do 17.8.2022 do 23.59 hod. (aby dobehli prevody štartovného do piatku 19.8.2022). Registrácia na mieste v deň preteku bude možná, ale len do celkového počtu 120 účastníkov. Po naplnení limitu účastníkov už registrácia nebude možná.

Účastník sa považuje za prihláseného po pripísaní štartovného na účet organizátora. Pri neúčasti prihláseného účastníka sa štartovné nevracia.

V prípade zrušenia podujatia zo strany usporiadateľa (napr. protipandemické opatrenia) bude prihláseným účastníkom štartovné vrátené.


Limit účastníkov: 120 cyklistov.

Info: Každý účastník sa cyklistického maratónu zúčastňuje na vlastné nebezpečenstvo, čo potvrdzuje svojim podpisom na registračnej listine pri preberaní štartového čísla. Taktiež každý účastník podujatia má osobnú zodpovednosť za škody na majetku alebo zdraví, ktoré spôsobí sebe alebo inej osobe.Účastník musí mať počas celého cyklistického maratónu nasadenú prilbu a byť označený štartovým číslom. Podujatie bude prebiehať bez obmedzenia cestnej dopravy, preto je každý účastník cyklistického maratónu povinný dodržiavať zákon a pravidlá cestnej premávky. Za prípadné škody na majetku alebo zdraví účastníkov organizátor nenesie zodpovednosť. Počas celej trasy je účastník povinný dodržiavať pravidlá cestnej premávky, pokyny polície, rešpektovať dopravné značenie, pokyny organizátorov a signalizáciu spolujazdcov. Všetci účastníci (pretekári, diváci...) sú povinný dodržiavať nariadenia hlavného hygienika SR o správaní počas COVID 19.

Vek účastníkov: od 18 rokov veku a starší

Stravovanie: každý zaregistrovaný účastník obdrží lístok na občerstvenie v PIZZA Roman Zeleneč.

Vhodný bicykel: cestný, trekkový, horský, krosový, elektrický, gravelový. (Elektrické kolobežky nie sú povolené)

Výdaj štartových čísiel, podpisovanie prihlášok: 9.00 - 10.25 hod. v Pizza Roman Zeleneč, Družstevná 716/40, 919 21 Zeleneč

Štart: 10.30 hod. pred Pizza Roman Zeleneč, Družstevná 716/40, 919 21 Zeleneč 

Cieľ: cca 13.00 - 13.30 hod. Pizza Roman Zeleneč, Družstevná 716/40, 919 21 Zeleneč . Po 14.30 hod. bude podujatie ukončené a kancelária uzavretá.

Obec Zeleneč podporila Cyklistický maratón Zeleneč 2022 sumou 500 eur.

Trasa Cyklomaratón Zeleneč 2022


Medaila Cyklomaratón Zeleneč 2022


Prihlásení účastníci Cyklomaratónu Zeleneč 2022

Čísla 121 - 140 sú vyhradené pre BTC Klub Zeleneč a sponzorov podujatia

Číslo:          Meno a priezvisko:                  Klub:                                                           Zaplatené:

  1.                Martin Vacula                        Bratislava                                                       Áno

  2.                Peter Holovič                         Trnava                                                              Áno

  3.                Viliam Pačes                           Cífer                                                                   Áno

  4.                Matúš Šulka                            Bike4You Hlohovec                                   Áno

  5.                Boris Galgoci                         Trnava                                                              Áno

  6.                Marek Brunai                         Cabaj-Čápor                                                  Nie

  7.                Matej Gálik                              Opoj                                                                    Áno

  8.                Miloš Bučány                         Zeleneč                                                               Nie

  9.                Matúš Tomovič                     Fortschritt                                                        Áno

 10.                Andrej Ďuriš                          Bratislava                                                          Áno

 11.                Maroš Holec                           Jaslovské Bohunice                                       Áno

 12.                Katarína Bartovičová       Zeleneč                                                                 Áno

 13.                Jana Rusnáková                   Čataj                                                                      Áno

 14.                Katarína Miklášová           Križovany nad Dudváhom                         Áno

 15.                Branislav Pinka                   Dolné Lefantovce                                            Áno

 16.                Ivan Hovorka                        Špačince                                                              Áno

 17.                Vladimír Fiala                       Carpano Team                                                  Áno

 18.                Vlado Borkovič                     ŠK Cyklo-Tour Sereď                                    Áno

 19.                Dušan Mráz                            Levice                                                                    Áno

 20.                Marcela Bobulová               Šaľa                                                                        Áno

 21.                Jozef Čekeľ                               CK Svätý Jur                                                       Áno

 22.                Viliam Rozič                           BoMaLi                                                                 Áno

 23.                Maroš Messinger                 BoMaLi                                                                 Áno

 24.                Igor Zeman                             BoMaLi                                                                 Áno

 25.                Tomáš Rekl                             Trnava                                                                   Nie

 26.                Jozef Cisár                               Cífer                                                                         Nie

 27.                Alexander Dunda                 Cífer                                                                          Nie

 28.                Peter Orlický                           Trnava                                                                     Áno

 29.                Drahomíra Skřítecká          Trnava                                                                     Áno

 30.                Zuzana Morvayová                 Cífer                                                                        Nie

 31.                Jana Minaričová                     Cífer                                                                          Nie

 32.                Michal Stolár                                                                                                               Áno

 33.                Peter Vaško                               CC Dudváh                                                             Áno

 34.                Martin Zaťko                            CC Dudváh                                                             Áno

 35.                Lenka Zaťková                         DHZ Križovany nad Dudváhom                  Áno

 36.                 Valter Neu                                 Špačince                                                                  Nie

 37.                Vladimír Kubíček                   Hoste                                                                        Áno

 38.                Henrich Duban                        BTC Častá                                                               Áno

 39.                Marek Polakovič                     ŠK Cyklo-Tour Sereď                                        Nie

 40.                 Marek Nagy                              Trnava                                                                     Áno

 41.                Dušan Blažíček                          Bernolákovo                                                        Nie

 42.                Zdenko Krupan                         Piešťany                                                                 Áno

 43.                Peter Tuchyňa                            Piešťany                                                                 Nie

 44.                Helena Róbova                          Zeleneč                                                                   Áno

 45.                Rastislav Komínek                  Žlkovce                                                                    Áno

 46.                Rasťo Mažár                               Pohoda                                                                    Áno

 47.                Patrik Križan                             DHZ Križovany nad Dudváhom                  Áno

 48.                Peter Gyepes                               Dolné Obdokovce                                               Nie

 49.                Ľuboš Prigoda                           Cífer                                                                           Nie

 50.                Marek Pudmarčík                    Hamuliakovo                                                        Áno

 51.                Zuzana Zelenková                     Senec                                                                         Áno

 52.                Roman Cíbik                                CK Slimák Púchov                                              Áno

 53.                Antónia Cíbiková                      CK Slimák Púchov                                               Áno

 54.                Gabriel Balog                               Senec                                                                         Áno

 55.                Lukáš Balún                                  Trnava                                                                      Áno

 56.                Ján Rohár                                        Veľké Úľany                                                            Nie

 57.                 Ľudovít Horváth                          Hrnčiarovce nad Parnou                                Nie

 58.                Janko Hlbočan                              Trnava                                                                      Áno

 59.                Tomáš Szabo                                                                                                                       Áno

 60.                Veronika Mišove                                                                                                                Áno

 61.                Miroslav Nemeček                        Trnava                                                                      Áno

 62.                Marcel Macháč                                BERNOHY.sk                                                         Nie

 63.                Martin Vysudil                                Trnava                                                                     Áno

 64.                Jana Maliniaková                           Gravel gang                                                          Áno

 65.                Ján Ščibravý                                     MKCK Trnava                                                       Nie

 66.                Martina Nagyová                           Dunajská Lužná                                                  Áno

 67.                Tibor Nagy                                        Dunajská Lužná                                                   Áno

 68.                Adam Karlubík                               Tríbeč Riders                                                          Áno

 69.                 Michal Opold                                   Tríbeč Riders                                                          Áno

 70.                Janka Debnárová                             Gravel gang                                                           Nie

 71.                Daniel Lukačovič                              Zeleneč                                                                     Áno

 72.                Miroslav Kostolanský                                                                                                         Áno

 73.                Edita Kostolanská                                                                                                                 Áno

 74.                Adriana Malovcová                                                                                                               Áno

 75.                Roman Brestovanský                     Trnava                                                                       Áno

 76.                Jakub Brestovanský                        Trnava                                                                       Áno

 77.                 Vladimír Portáš                                Boleráz                                                                       Nie

 78.                Robert Melichar                                 Malé Kršteňany                                                     Nie

 79.                Viktor Molnár                                    Cykloklub Senec                                                    Nie



121.               Peter Kyselica                      BTC Zeleneč

122.               Pavol Bučány                       BTC Zeleneč

123.               Monika Ujlakyová             BTC Zeleneč

124.               Patrik Halmo                        BTC Zeleneč

125.                Mariana Fornerová          BTC Zeleneč

126.                Ján Bobek                              Stavmat Trnava

127.                Ján Bobek st.                        Stavmat Trnava

128                Mário Bobek                         Stavmat Trnava

129.                Tomáš Cmero                      Stavmat Trnava

130.                Monika Bučányová           Kintler s.r.o

131.                Alex Bučány                           Kintler s.r.o

132.                František Turanský           zaPOIsa

133.                Juraj Bartovič                       BTC Zeleneč

134.               Tryskáč Zlynča                     BTC Zeleneč


Aktualizácia: 11.8.2022  23.18